Proč Climate System

Co je Climate System?

 • Zateplovací
 • Odvlhčovací

Firma Climate System nabízí 100% paropropustné zateplovací a odvlhčovací omítkové směsi a nátěry, které jsou vhodné do interiérů, pro sanaci a na fasády historických budov, rodinných i bytových domů. Materiály Climate System jsou vysoce odolné nejen vůči teplotním výkyvům i UV záření a mechanickému poškození, ale také mají odrazivost až 89 %.

Omítky a nátěry Climate System jsou nehořlavé, odolné vůči nárazům, izolují zvuk a vynikají vysokou pružností i za extrémních teplot (od – 50°C až do + 200°C). Produkty Climate System odpuzují vodu, zabraňují tvorbě kondenzátu, neucpávají kapiláry a odvádí přebytečnou vlhkost ze stavebního materiálu. Naše omítky a nátěry chrání zdivo v teplotním rozmezí od – 40°C až do + 90°C, zabraňují přehřívání konstrukcí objektů a jejich poškození mrazem.

Hlavní výhody a vlastnosti Climate System

Zateplovaci

Zateplovací

Odrazivost až 89%

Odrazivost až 89%

Odvlhčující

Odvlhčující

Omyvatelný

Omyvatelný

100% paropropustný

100% paropropustný

Nehořlavý

Nehořlavý

Vysoce flexibilní a odolný

Vysoce flexibilní a odolný

Stálobarevný

Stálobarevný

Zdravý a ekologický

 • Anti-alergenní
 • Proti plísním

Zdraví je pro nás na prvním místě. I proto jsou naše nátěry a omítkové směsi Climate System anti-alergenní, paropropustné (44 g/m2/24 hod.), neusazují se na nich nečistoty ani prach a zajišťují optimální tepelnou pohodu v místnostech. Materiály Climate System zabraňují vzniku plísní, hub a řas na fasádách domů i na stěnách v interiérech. Produkty Climate System jsou zdraví nezávadné a mají nejvyšší certifikaci pro použití v potravinářství a zdravotnictví.

Nátěry a omítky Climate System jsou netoxické, neobsahují zdraví škodlivé látky a jejich použití je zcela nezávadné pro lidi i zvířata. Jsou vodou ředitelné a nezatěžují životní prostředí. Materiály Climate System mohou, díky svým vlastnostem, významně přispět ke snížení přehřívání měst.

Úsporný

 • Nízká energetická náročnost
 • Sníží náklady

Naším cílem je šetřit nejen přírodu, ale také peněženky našich zákazníků. Stavební materiály Climate System díky svým vlastnostem a odrazivosti až 89 % výrazně snižují energetickou náročnost objektů.

Tyto úspory jsou nejvíce patrné na významném snížení nákladů za vytápění objektů v zimě a chlazení interiérů v létě. Bonusem tohoto efektu je příjemná tepelná pohoda v místnostech a nepřehřívání objektů.

Odolný a jednoduše aplikovatelný

 • Bez stavebního povolení
 • Nehořlavý

Máme rádi jednoduchá a efektivní řešení, proto naše nátěry a omítkové směsi Climate System vynikají jednoduchou a rychlou aplikací a pro jejich použití na fasády objektů není zapotřebí stavebního povolení. Pro aplikaci nátěrů a omítek Climate System není potřeba žádné speciální vybavení.

Nátěry a omítkové směsi Climate System jsou nadstandardně odolné a nehořlavé (skupina hořlavosti A – Nehořlavé) a my jsme na to právem hrdí. Naše produkty zajišťují povrchům ochranu před vlivy životního prostředí, uchovávají si stálobarevnost a minimalizují vliv UV záření. Stavební materiály Climate System chrání konstrukce staveb před kyselinami, louhy, agresivními chemikáliemi, výfukovými plyny a poškozením vlivem solí.

On-line kalkulačka

Kolik uspoříte s Climate System?

1. Typ konstrukce:

2. Tloušťka konstrukce (mm):

3. Tloušťka zateplení (mm):

Koeficient tepelné vodivosti

U = 0,8322

bez Climate System

U = 0,8322

s Climate System

=

Koeficient tepelné vodivosti snížen o

o 450%

Zaujal Vás náš systém?

Pro naše B2B partnery

Zobrazit více

Naše služby

 • Poradenství / školení
 • Placená konzultace
 • Projektová dokumentace
Kontaktujte nás

Napsali o nás

Díky zateplení našeho bytového domu pomocí Climate System ročně ušetříme za vytápění, a ještě nám vrací peníze za plyn. Všichni nám fasádu chválí. Jsme moc spokojení.

Otakar Ž.

Praha 2

Původně jsem se chtěla zbavit plísní v ložnici a dětském pokoji, ale doma jsme byli z produktů Climate System tak nadšení, že jsme s nimi postupně zrekonstruovali celý byt. Mám pocit, že se nám doma už tak nepráší. Synovi téměř vymizelo astma a všem se nám lépe dýchá. A navíc ušetříme za topení.

Milada N.

Praha 6

Climate System jsem použil při rekonstrukci chalupy a musím říci, že výsledek mě ohromil. Nejen, že po plísních není ani stopy, ale celkově se klima v místnostech zcela změnilo – laicky řečeno jsou „vzdušnější“, pocit chladu od nohou (zejména v zimě) zmizel... K tomu všemu, případné nečistoty lze zcela jednoduše umýt (ti, co mají kachlákové sporáky ví, o čem mluvím) ...

Tomáš Z.

Ostrava

Pri výmene strechy sme ušetrili 20 tisíc eur a pri aplikácii materiálom Climate System Exterior po prvej zime, keďže máme v každom byte vlastné kurenie, sme ušetrili 25-31% na plyne, aj pri neskutočne dlhej a studenej zime. Po tohtoročnej schôdzi a vyúčtovaní sme všetci zhodnotili tento krok ako výbornú investíciu do nášho vlastného bývania.

Peter B.

Poprad

Nechtěli jsme na náš panelák klasické kontaktní zateplení, proto jsme zvolili Climate System. Měla jsem nějaké obavy, ale už víc, než šest let vím, že to bylo to nejlepší rozhodnutí našeho SVJ. Díky Climate Systemu ročně ušetříme na energiích a fasáda nám nebledne ani nezelená.

Dagmar Š.

Praha 13

Naše produkty využívají

Partneři

Ocenění a certifikáty